15.03.2019

V pátek v odpoledních hodinách jsme pořádali hasičské závody ve Ski areálu Sachova Studánka - Praktické cvičení sboru dobrovolných hasičů okrsku č. 3.

Praktické cvičení sboru dobrovolných hasičů okrsku č. 3

Letošní zima byla opravdu štědrá na sněhovou nadílku, a tak není divu, že nalákala příznivce zimních sportů k uspořádání nových lyžařských závodů. Ty proběhly 15. března 2019 za účasti hasičů Horní Bečvy, Hutiska-Solance a Prostřední Bečvy-Kněhyně v lyžařském areálu Sachova studánka. Soutěžilo se ve třech kategoriích – muži, ženy a mládež, a celkem se zúčastnilo dvacet osm závodníků. Pan Svatopluk Divín zhodnotil počet startujících: „je škoda, že je tak malá účast hasičů z okrsku č. 3.“ Ale ani tato skutečnost neovlivnila nadšení a příjemnou atmosféru celé akce. Příjemným zpestřením akce byly i sponzorské dárky od Antonína Tovaryše, Pavla Kutěje a Aleše Závorky. K večerní dobré náladě přispěl hudebník pan František Pančocha. Tímto děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další praktické cvičení lyžování v příštím roce

VÝSLEDKY ZÁVODŮ

Muži

1. Martin Kubáň 31,57 Hutisko Solanec

2. Milan Fárek 33,24 Vlekaři

3. Richard Žitník 33,55  Kněhyně

Ženy

1. Lucie Závorková 35,18

2. Alena Fárková  35,40

3. Iva Romanová 36,40

Mládež

1. Adam Závorka 42,69

2. Vít Blažek 44,49

3. Pavel Vaněk  51,83

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *