8.4.2024

V 18:33 byla naše jednotka vyslaná k dopravní nehodě se zraněním dvou osob v naši obci. Lokalita Bučkové

Tisková zpráva HZS Zlínského kraje:

Další dopravní nehoda se odehrála k večeru v obci Horní Bečva na Valašskomeziříčsku. Zde skončil traktor s vlečkou dřeva v potoce. Na místo byli postupně vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí, dobrovolní hasiči z Horní Bečvy a Rožnova pod Radhoštěm. Na místě se nacházely dvě lehce zraněné osoby, které skončily v péči zdravotnické záchranné služby. Z havarovaného traktoru unikaly do potoka provozní kapaliny, které hasiči ihned zachytávali pomocí sorpčních hadů. Na místo byl povolán zástupce životního prostředí, který s hasiči konzultoval další postup při zachytávání unikajících látek. Po zadokumentování nehody hasiči pokáceli náletové křoviny, které bránily vytažení traktoru. Na místo byl povolán vyprošťovací automobil ze stanice Zlín, pomocí kterého byla vlečka i samotný traktor vytažen na silnici. Poté hasiči odstranili použité sorpční hady a tkaniny a použitý sorbent a provedli závěrečný úklid. (LJ)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *